Co si objednaly testerky díky slevovému voucheru na e-shopu Unuo.cz? Těšte se na jejich recenze 

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
29. 2. 2020


Potřebujete pořídit sobě nebo svému dítěti nový kousek na jarní sezónu? Přihlaste se k testování, získejte kupón a pořiďte si oblečení, které se vám líbí. Pro 10 z vás máme připravený voucher v hodnotě 200 Kč* a můžete ho uplatnit při nákupu zboží na https://www.unuo.cz/

UNUO - Český výrobce kvalitního dětského softshellového oblečení a moderních látkových plen.

Softshellové oblečení 

Unuo softshellky udělají z každé kaluže dobrodružství.  Voda se od softshellu doslova odráží a kvalitní materiál zaručí, že vaše dítě zůstane pořád v teple a suchu. Ani bláto si na softshellky nepřijde. Krásně stéká a pokud přeci něco zůstane, špínu utřete vlhkým hadříkem. Zkrátka žádné zakazování a dětičky si užijí dětství bez omezování.

 

Látkové pleny

Zadeček miminka jako v bavlnce, certifikované materiály, krásný design. To jsou kalhotkové plenky, které s láskou šijeme v jihočeském Táboře. Maminky ocení ušetřené korunky, miminka zase jejich kkost a savost.  V nabídce máme designové kalhotkové pleny, SIO pleny, vkládací a svrchní pleny. 

  

Oblékáme děti od hlavy až k patě. Voucher je tedy možné použít od ponožek až po čepičky. Myslíme také na všechna roční období. Vybírat tak můžete od oteplovaček až po UV čepičky.

 V Táboře ušité, padnou jako ulité.


*Minimální objednávka k uplatnění slevového voucheru je 400 Kč.


Vybraní testeři

avatar
Lucie C.
avatar
Veronika H.
avatar
Pavlína P.
avatar
Ivana U.
avatar
Katka M.
avatar
Karolína S.
avatar
Jana K.
avatar
Jana B.
avatar
Simona N.
avatar
Lýdie V.
zobrazit všechny přihlášené